Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Hyllebærvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.06.2015
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Hyllebærvegen
  • Beskrivelse: Barn leker skilt. Falmete og nedgrodd. Vanskelig å se ved sterkt og skrått lys.
    Hyllebærvegen
  • Svar: Hei! Barn leger skilt er unormert og ulovlig oppsatt, og vil ikke bli erstattet av oss. Når vi får anledning, vil vi ta det ned. Med hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle