Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

tråstadvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.06.2015
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: tråstadvegen
  • Beskrivelse: mye trafikk med høy fart. farlig for gående og dem som bor der. det er veldig ofte dem som kommer opp fra ekornvegen og vegen fra ungdomsskolen
    tråstadvegen
  • Svar: Hei! Takk for henvendelsen! Vi skal se nærmere på dette, men dersom fart er problemet, kan dere også kontakte politiet med anmodning om fartskontroll. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning.
Se 20 siste saker eller alle