Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Borghild langaardsveg 59

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.04.2015
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Borghild langaardsveg 59
  • Beskrivelse: Hei er det mulig å få satt opp skilt med senk farten barn leker, i borghild langaardsveg mellom nr 60-57 . Det er veldig mange barn i gata, og ingen å miste. Det er veldig mange som kjører fort her.
    Borghild langaardsveg 59
  • Svar: Hei! Unormerte skilt er ikke tillatt satt opp langs offentlig veg. Med hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle