Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Ole Bogers veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.04.2015
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Ole Bogers veg
  • Beskrivelse: Skiltet til Ole Bogers veg peker helt feil veg (peker ned mot blokkene i Odins) Gjelder skiltet som står ved Ole Bogers veg 2 - rett huset til Sutterud. Bør fikses ordentlig slik at det ikke så lett vrir seg i feil retning. Ukjente (f.eks. ambulansesjåfører)blir ledet i feil retning.
    Ole Bogers veg
  • Svar: Hei og takk for tilbakemeldingen! Vi skal se på dette en av de nærmeste dagene. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle