Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Blomsterveien/Blåklokkeveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.03.2015
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Blomsterveien/Blåklokkeveien
  • Beskrivelse: Det ble åpnet for motorisert trafikk på denne gangvegen, da det var veiarbeidet i Blåklokkeveien. Veiarbeidet har vært ferdig i noen måneder, men gangvegen er fortsatt i hyppig bruk av bilister. Når stenges denne for biltrafikk?
    Blomsterveien/Blåklokkeveien
  • Svar: Hei! Vi skal sjekke om det er nødvendig å ha denne vegen åpen, eller om den kan stenges igjen snart. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle