Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Ole Bogers veg 31

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.02.2015
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Ole Bogers veg 31
  • Beskrivelse: Kan vi vg få påfyll i den grønne kassen for strøsand som står "i svingen" i Ole Bogers veg? (Jeg må oppgi nærmeste husnr for å få reg. sak, ser det ut som)
    Ole Bogers veg 31
  • Svar: Hei! Vi er på runde, og fyller de viktigste kassene. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle