Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Brandval

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.12.2014
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Brandval
  • Beskrivelse: Hei. Det ene røde lyset på trafikklyset er ødelagt. Fungerer kun på en side
    Brandval
  • Svar: Hei! Dette er Fylkesveg, og ikke en kommunal veg. Du må derfor rette din henvendelse til Statens vegvesen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle