Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vstre Solørveg / Bjørnstad gård

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.11.2014
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Vstre Solørveg / Bjørnstad gård
  • Beskrivelse: Beveren har felt flere busker, og det ser ut som han har tenkt å fortsette, noen er gnagd nesten av, kan se ut som dem faller over riksveg 210. Ta en titt, det er på 2 steder like ved gården
    Vstre Solørveg / Bjørnstad gård
  • Svar: Hei! Takk for henvendelsen. Melding ble videresendt til statens vegvesen som er ansvarlig for dette. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle