Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Skrivervegen 2

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.10.2014
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Skrivervegen 2
  • Beskrivelse: Her har noen - sikkert russen montert et skilt der det henvises til Mølleparken. Er det ingen som kan fjerne det?
    Skrivervegen 2
  • Svar: Hei! Takk for henvendelsen. Sender noen for å se på dette. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle