Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sentrum videregående skole

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.07.2014
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Sentrum videregående skole
  • Beskrivelse: Det er fjernet 2 stk reguleringsskilt for gang og sykkelsti.
    Sentrum videregående skole
  • Svar: Hei! Takk for tilbakemeldingen! Vi har bestilt dem satt opp igjen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle