Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Krysset Øvre Langelandsvei/ Rynningsgate

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.04.2014
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Krysset Øvre Langelandsvei/ Rynningsgate
  • Beskrivelse: Hallo, etter graving i Rynningsgate ble skiltet "Sone 30" tatt ned, nederst i gata ned mot Øvre Langelandsvei. De som ikke er kjent og som kjører inn i Rynningsgate kan da ikke vite at det er en 30 sone. Dette er et område, med et farlig kryss i Nygata/ Rynningsgate, hvor mange barn ferdes. Skiltet ligger på plenen på høyre side når man kjører inn i Rynningsgate fra Øvre Langelandsvei.
    Krysset Øvre Langelandsvei/ Rynningsgate
  • Svar: Hei! Takk for henvendelsen! Dette skal vi ordne! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle