Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kongevegen 84

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.11.2013
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Kongevegen 84
  • Beskrivelse: På denne eiendommen står det en overvokst prydbuske som hindrer sikten ved utkjøring fra eiendommene ved siden av, har ikke sikt før bilen er helt ute i kongevegen, frykter en alvorlig ulykke.
    Kongevegen 84
  • Svar: Hei! Vi har foretatt befaring, og ser at forholde kan medføre noe siktihindring fra høyre. Vi opplever ikke trafikkfaren som akutt. Dette er en privat adkomst for flere, vi anbefaler derfor at dere går i dialog med eieren, og ber om å få fjernet vegetasjoen/treet, mot at dere erstatter det med at annet plassert påen mer hensiktsmessig plass. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle