Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Holtvn.-Haraldsgt. (til Holtjordet)

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.10.2013
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Holtvn.-Haraldsgt. (til Holtjordet)
  • Beskrivelse: Holtvn.-skiltet i krysset v. Haraldsgt er vridd, og derfor ikke lett å lese fra bil. Å forklare veien videre til Holtjordet blir lettere, spesielt for oss nye huseiere, når Holtvn.- skiltet blir rettet opp.
    Holtvn.-Haraldsgt. (til Holtjordet)
  • Svar: Hei! Beklager seint svar! Oppdraget er bestilt utført. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle