Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tajevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 14.10.2013
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Tajevegen
  • Beskrivelse: Behov for fartsbegrensende tiltak i Tajevegen. Barnefamilier med utkjøring i Tajevegen registrerer høy hastighet på biler. Ønskelig at tiltak blir iverksatt før fatale ulykker inntreffer!
    Tajevegen
  • Svar: Hei! Vi har registrert din henvendelse, og den blir et innspill til trafikksikkerhetsarbeidet. Men det vil ikke bli foretatt umiddelbare tiltak i denne delen av vegen. Dersom farten oppleves som høyere enn tillatt, kan et alternativ være at velforeningen e.l. ber politiet holde fartskontroll. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle