Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

O.A.Hexumsvei, Hexumløkka

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.10.2013
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: O.A.Hexumsvei, Hexumløkka
  • Beskrivelse: O.A.Hexumsvei MÅ FÅ FARTSDUMPER! Etter å ha bodd på Hexumløkka siden 1985 og oppdratt 3 barn, er vi nå blitt besteforeldre til 2 gutter. Vi har gjennom Hexumløkka vel og nå på forsommeren kontaktet jeg politiet ang. saken. Vi har oppjustert lekeplassen, pluss at fotballbanen er mye i bruk. Barna løper fort og bilene kjører fort. Dette er en dårlig kombinasjon. Nå prøver jeg denne siden for å forsøke å påvirke igjen. Det er lenge siden 1985.
    O.A.Hexumsvei, Hexumløkka
  • Svar: Hei! Viser til svar gitt under veg/vegvedlikehold. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle