Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nygata

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.10.2013
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Nygata
  • Beskrivelse: Hei, i forbindelse med arbeidene i Rynningsgata/Løkkegata er trafikkavviklingen blitt ganske kronglete. - Det må vi som bor her og andre tåle. Det blir ikke bedre av at det fortsatt er tillatt med gateparkering i denne perioden. Det ville gjøre trafikkavviklingen i Øvrebyen mer fleksibel om dette ble avviklet og om Nygata ble midlertidig åpnet for toveis-trafikk
    Nygata
  • Svar: Hei! Beklager at vi ikke har svart før. Vurderinger blir tatt fortløpende, og vi opplever at de som trafikerer området er utrolig smidige og hensynfulle. Anlegget forflytter seg, men ved behov vil det kunne være aktuelt å gjøre endringer av kjøremønsteret. Foreløpig er det bare å følge med på den til en hver skilting som gjelder. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle