Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Trygve Stokkes veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 15.08.2013
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Trygve Stokkes veg
  • Beskrivelse: Kjempespringfrø!
    Trygve Stokkes veg
  • Svar: Kommunen er kjent med og har registrert forekomsten av kjempespringfrø. Kommunen ønsker å bekjempe arten, men har pr i dag ikke ressurser til å ta seg av alle registrerte forekomster. Mvh Park og Idrettsavdelingen Kongsvinger kommune
Se 20 siste saker eller alle