Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Græsberget

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 06.04.2016
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Græsberget
  • Beskrivelse: Badeplassen, Sandvika, Græsberget, er en offentlig badelplass.. Den mangler merkebøyer for båter. I sommer har det vært mange som kjører helt inn på stranda og fortøyer båtene sine blant badegjester/unger på sandstranda. Det har vært merkebøyer der før, men de er fjernet. Det er vel ikke lov å kjøre med motorbåt helt inn på stranda.
    Græsberget
  • Svar: Hei! Ved restart av systemet, dukket denne gamle saken opp som ubesvart, og vi vet ikke om den er behandlet. Dersom dette fremdeles er et problem, kan dere kontakte Kongsvinger kommune KKEiendom ved Tor Rønningen, tlf. 45055473. Med vennlig hilsen Kongsvinger kommune
Se 20 siste saker eller alle