Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nedre Skogvei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 03.09.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Nedre Skogvei
  • Beskrivelse: To gate lys innerst i Nedre Skogvei er ute av drift og har vært dette i snart 14 dager. Stolpe 8917 og 7985. På tide at vi får det vi betaler for og at disse ordnes straks
    Nedre Skogvei
  • Svar: Hei Beklager sen tilbakemelding, men melding er for lengst videreformidlet til Eidsiva energi AS og feil skal være utbedret. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle