Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Glommengt.

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.08.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Glommengt.
  • Beskrivelse: En ut/innkjørsel ved Coop. Det blir det kø av!
    Glommengt.
  • Svar: Hei! Ditt synspunkt er meddelt videre. Med vennlig hilsen Tekisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle