Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bukåsvegen 4

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.08.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Bukåsvegen 4
  • Beskrivelse: Dype hull i vegkrysset Bukåsvegen - Nuggursvegen samt i Gamlevegen der den møter Nuggursvegen. Spesielt farlig for syklister. Problemet har vært flere ganger tidligere, og kommer stadig igjen.
    Bukåsvegen 4
  • Svar: Hei! Skal sjekke om noen har sett på det i sommer, hvis ikke ser vi på det snart, og sdersom det medfører akutt fare for trafikksikkerheten, vil det blitt fikset snart, hvis ikke, må det vente. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle