Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kongeveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.08.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Kongeveien
  • Beskrivelse: I øvre del av Kongeveien mot Lierrasta ha kommunen for en tid tilbake skjært hull i asfalten på flere steder, noe som har medført at det nå er blitt hull med meget skarpe kanter flere steder. Dette medfører skader på bilene hvis man kjører ut i disse, og jeg tør ikke tenke på skadene hvis en syklist eller motorsyklist kjører ut i disse hullene. Har kommunen noen plan for når de skal rette opp igjen skadene de har gjort på veien ? Håper det skjer noe før noen skader seg.
    Kongeveien
  • Svar: Hei! Har ikke helt oversikten over hva som er gjort i sommer. Men vi skal sjekke. Dersom det ikke medfører akutt fare for trafikksikkerheten, vil det måtte vente. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle