Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Dr Gundalsveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.08.2013
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Dr Gundalsveg
  • Beskrivelse: Elendig vedlikehold pga at dem graver i området. Må vel være mulig for noen å se til at vegen ikke er så dårlig. Dreier seg om ca 2,5 meter i vegens bredde. Er i krysset ved Hebergheimen.
    Dr Gundalsveg
  • Svar: Hei! Beklager seint svar. Din sak var ikke registrert på vegvedlikehold. Stedet vil bli stelt og asfaltert når anleggsarbeidet nærmer seg ferdigstillelse. Med vennlig hilsen Teknisk forvalntning.
Se 20 siste saker eller alle