Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Djupdalsfaret 3 og 5

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.06.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Djupdalsfaret 3 og 5
  • Beskrivelse: Ref tidligere sak, som jeg ser er markert som utført/avsluttet. Problemet er at situasjonen igjen er prekær. Det minste regn skyller bort massene og etterlater en dyp grøft på tvers av vår innkjøring, som er vanskelig å forsere uten å skade bilen. Her må det legges rør, fylles opp med tyngre masser eller asfalteres straks massene er fylt opp, slik jeg ser det. Det er visning i nr 5 på mandag, og megleren er bekymret for om folk i det hele tatt vil kjøre inn her.
    Djupdalsfaret 3 og 5
  • Svar: Hei! Vi har foretatt befaring, og forstår godt at dere klager. Det er Eidsiva som ikke har gjort en god nok jobb etter graving. Vi har varslet Eidsiva om dette flere ganger, blant annet skriftlig den 3. juni. Vi kontakter dem igjen i dag, men vil også vurdere å gjøre jobben på Eidsivas regning (om vi har lov til det). Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle