Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tråstadvegen 23

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.06.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Tråstadvegen 23
  • Beskrivelse: Her er det blitt anlagt en fartsdump midt i oppkjøring til enebolig i tråstadvegen 23. På vinterhalvåret skades bilene pga dette. Meldte inn dette for flere år siden, hadde befaring med Brenna i Kongsvinger kommune som fortalte at dette skulle ordnes men dessverre er ikke noe blitt gjort, har også sendt melding her 2-ganger tidligere men ingen ting har skjedd !!!
    Tråstadvegen 23
  • Svar: Hei! Vi beklager at dette ikke er vurdert nærmere, men dette kan ha blitt glemt i fm at det har vært utskiftinger av personell/ansvar internt på kommunalteknisk avdeling. De blir nå varslet, og vil se nærmere på denne problematikken. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle