Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vangenspissen 25/27

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.06.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Vangenspissen 25/27
  • Beskrivelse: Kumlokk stikker 15cm opp av veien. Det var en stygg ulykke med et barn på en sykkel for noen år siden, det ble da lagt på noe asfalt som var borte etter 14 dager. Kumlokket må senkes ned.
    Vangenspissen 25/27
  • Svar: Hei! Takk for tilbakemeldingen. Vi har bestilt Givas til å utbedre dette. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle