Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Trådstad ungdomsskole

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.06.2013
  • Kategori: Forsøpling
  • Adresse: Trådstad ungdomsskole
  • Beskrivelse: To sorte søppelsekker ved siden av kontaineren ved Trådstad ungdomsskole er revet opp og innholdet ligger strødd ut over plenene rundt om.
    Trådstad ungdomsskole
  • Svar: Hei! Takk for tilbakemeldingen. KK-Eiendom har blitt varslet om forholdet. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning Dette er nå ordnet. Med vennlig hilsen KKEiendom
Se 20 siste saker eller alle