Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Glåmlia

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 03.09.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Glåmlia
  • Beskrivelse: Glåmlia er mørkelagt. Gatelys lyser ikke på kvelden og natten da det er som mørkest
    Glåmlia
  • Svar: Hei Beklager sen tilbakemelding, men melding er for lengst videreformidlet til Eidsiva energi AS og feil skal være utbedret. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle