Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Chr.Engs vei 5

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 13.01.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Chr.Engs vei 5
  • Beskrivelse: En lyktestolpe står på "halv tolv". Det samme gjeldet en stolpe
    Chr.Engs vei 5
  • Svar: Hei Beklager sen tilbakemelding. Meldinger om skeive stolper blir samlet opp og oppretting blir tatt ved leilighet. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle