Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Glåmlia

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 03.09.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Glåmlia
  • Beskrivelse: Nå kan dere slukke gatelysene i Glåmlia.
    Glåmlia
  • Svar: Hei Beklager sen tilbakemelding. Dette ble ordnet i slutten av mai. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle