Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Rastaparken

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.10.2013
  • Kategori: Vann/Avløp
  • Adresse: Rastaparken
  • Beskrivelse: I hjørnet mellom Rastaparken - Rastavegen 12 - Thorsrudvegen 2 så renner det nå en liten bekk, og tomtene rundt der er vasstrekte. Har dere mulighet til å sjekke om det kan våre brudd på vannledning i området der (vannet der er vel kloret nå) eller om det kan skyldes andre forhold.
    Rastaparken
  • Svar: Det skal bli undersøkt om det er noen lekkasje der.
Se 20 siste saker eller alle