Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vepsvegen, Roverud

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.02.2014
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Vepsvegen, Roverud
  • Beskrivelse: Vi er flere naboer i Vepsvegen som har for lite sol på ettermiddag/kveld pga tett skog i friområde i Vepsvegen. Vi ønsker å få tynnet/ryddet/hogd skogen oppe på haugen inne i Vepsvegen, slik at sola kommer igjennom.
    Vepsvegen, Roverud
  • Svar: Grøntavdelingen ved Kongsvinger kommunale eiendomsenhet vil ta kontakt med dere for å ta en befaring i friområdet.
Se 20 siste saker eller alle