Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

mellom Nor skanse - Hov

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.10.2013
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: mellom Nor skanse - Hov
  • Beskrivelse: I fjor ble det vel inngått avtale mellom Kongsvinger kommune og noen som skulle rydde langs elva fra Nor skanse til Hov (ved E16). Masse ble gjort og er veldig bra, men det står igjen en del mot Nor skanse. Akkurat nå er Glomma for stor, men håper dette blir tatt tak i og gjort ferdig slik at det blir pen innfart til byen vår.
    mellom Nor skanse - Hov
  • Svar: Det ble ikke satt av midler til dette i år.
Se 20 siste saker eller alle