Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kongevegen midt i mot Vestli Gård

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 16.11.2015
  • Kategori: Forsøpling
  • Adresse: Kongevegen midt i mot Vestli Gård
  • Beskrivelse: På den plassen sykkelklubben disponerer er det en stor ansamling søppel, både plast, embalasje og mye annet. Det ser ikke pent ut, og det kan være farlig for dyr i området. Fra gammelt av går det en sti over området som brukes av oss som bor her. Siden sykkelklubben låner området gratis bør det settes krav om at søppel fjernes fortløpende, eventuelt kan søppeldunk utplasseres og tømmes jevnlig.
    Kongevegen midt i mot Vestli Gård
  • Svar: Hei! Ved oppgradering dukket det opp noen gamle ubesvarte henvendelser som har vært skjult for oss, dette beklager vi. Men ditt problem er vel ikke aktuelt lenger? Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle