Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bukkene Bruses veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.05.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Bukkene Bruses veg
  • Beskrivelse: Tidligere i vår ble Bukkene Bruses veg ryddet for grus og sand, men jeg forundres over hvorfor bare den ene siden ble "sopt" og ikke den andre. Dersom dette skyldes mekanisk feil på utstyr burde vel denne feilen være rettet nå slik at også den andre siden av Bukkene Bruses veg i Bogeråsen kan bli "sopt"
    Bukkene Bruses veg
  • Svar: Hei! Beklagedr dersom ikke hele vegen ble feiet, det var meningen. Forhåpentligvis er det utbedret. Hvis ikke kontakt GIVAS. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle