Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Høibyvegen ,2224 Austmarka

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.05.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Høibyvegen ,2224 Austmarka
  • Beskrivelse: Veien er utrolig humpete og med trafikkfarlige steinrøyser midt i veien. Hvor er kvalitetssikringen i arbeidet som skal gjøres på veiene. Nå må det bli kjørt på grov grus. Subbus er borte etter 3 dager med de regnvær som er for tida. Øystein Nygårdseter
    Høibyvegen ,2224 Austmarka
  • Svar: Hei! Ubehageligheter må dessverre påregnes, og vi anbefaler at farten tilpasses etter forholdene. Dersom forhold medfører akutt fare for trafikksikkerheten, vil dette bli utbedret. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle