Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Rognebærvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 20.08.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Rognebærvegen
  • Beskrivelse: Mye grus i vegen. Bør fjernes.
    Rognebærvegen
  • Svar: Hei! Vi har hatt oppgradering på systemet, og ser at denne henvendelsen ikke er besvart. Vi beklager dette! Dersom problemstillingen fremdeles er reell, ønsker vi tilbakemelding på det. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle