Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sjøendledvegen, 2218 Lundersæter

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.05.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Sjøendledvegen, 2218 Lundersæter
  • Beskrivelse: Hei Vi venter på at dere skal komme og sope opp grusen fra i vinter: På forhånd takk!
    Sjøendledvegen, 2218 Lundersæter
  • Svar: Hei! Om ikke GIVAS har vært der, kommer de etter hver. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle