Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tråstad Ungdomskole

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.05.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Tråstad Ungdomskole
  • Beskrivelse: Skade i trafikkøy
    Tråstad Ungdomskole
  • Svar: Hei! Takk for tilbakemeldingen! Vi skal se nærmere på dette, men dersom det ikke medfører akutt trafikkfare, vil det måtte vente. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle