Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

brødbølfossvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.05.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: brødbølfossvegen
  • Beskrivelse: den trenger at dere kommer og fyller i huler og skraper vegen den er ikke gøy og kjøre med bil eller moped det rister og dumper så fært så mopeden blir ødelagt til slutt og biler også
    brødbølfossvegen
  • Svar: Hei! Vi er ute på full vårrunde, og om ikke GIVAS har vært hos dere, vil de komme etter hvert.
Se 20 siste saker eller alle