Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Rådhuset 14

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.05.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Rådhuset 14
  • Beskrivelse: Stort hull i vegen, må tettes snarest. Ødelegger snart biler.
    Rådhuset 14
  • Svar: Hei! Forhåpentligvis er dette fikset, hvis ikke vil GIVAS se nærmere på dette om kort tid.
Se 20 siste saker eller alle