Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Thorsrudvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.05.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Thorsrudvegen
  • Beskrivelse: Mellom Thorsrudvegen 1 og Thorsrudvegen 2 så er det et ca 15cm dypt hull. Det hadde vært fint om dere kunne fyllt opp dette. Det er asfalt i vegen der. Hullet er der også når det ikke er telehiv...
    Thorsrudvegen
  • Svar: Hei! Forhåpentligvis har GIVAS utbedret dette, om ikke vil det bli gjort snart. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle