Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Chr.engsvei 15

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.05.2013
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Chr.engsvei 15
  • Beskrivelse: Hei Veibommen er nedkjørt og har det blitt mye trafikk Denne veien har skilt "gjennomkjøring forbudt" Her går det også mange barn som skal til skolen Marikollen Takk
    Chr.engsvei 15
  • Svar: Hei! Dette er et problem, vi ikke har hatt ressurser til å gjøre noe med. Området er skiltet med gjennomkjøringsforbud, noe som må håndheves av politiet. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle