Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kråkevegen/uglevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 06.08.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Kråkevegen/uglevegen
  • Beskrivelse: Røret under gangstien opp til gaukvegen er tett. Det er også tett i krysset skjærevegen/kråkevegen, så vannet renner over vegen.
    Kråkevegen/uglevegen
  • Svar: Hei! Takk for tilbakemeldingen! Givas har fått bestilling av oss, og vil se nærmere på forholdene du beskriver. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle