Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Møllevegen, 2224 Austmarka

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.10.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Møllevegen, 2224 Austmarka
  • Beskrivelse: Store mengder vann ligger i veien rett nedenfor kirka og skolen. Dette pleier å skje hver eneste vår.
    Møllevegen, 2224 Austmarka
  • Svar: Hei! Beklager vårt første svar. Noen hos oss har vært litt for snar i sitt svar. Dersom dette gjelder forhold på Rv 202 Møllevegen, er det riktig at dette ansvaret ikke ligger hos Kongsvinger kommune, men hos Statens vegvesen. Ta kontakt med Brede Sillerud hos statens vegvesen for å melde ditt problem. Brede Sillerud: e-post: brede.sillerud@vegvesen.no tlf. mob. 99527920 Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning ________________________________________ Hei, denne henvendelsen skal rettes til Veidekke. Dette er Veidekke sitt ansvar.
Se 20 siste saker eller alle