Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

lerkeveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.04.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: lerkeveien
  • Beskrivelse: Her bør det kanskje gjøres noe???? Stort hull og skarpe kanter sånn har det vært nå i lengre tid.
    lerkeveien
  • Svar: Hei! Vi har bestilt Givas til å se nærmere på dette. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle