Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vollgata 21

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 20.08.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Vollgata 21
  • Beskrivelse: Oversvømmelse. Tett kom, vann renner ned til hus/grunnmur. Snart inn i huset! Må fikses omgående!
    Vollgata 21
  • Svar: Hei! vi har hatt oppgradering på systemet, og oppdager at denne henvendelsen ikke er besvart, noe vi beklager! Dersom problemstillingen fremdeles er reell, ønsker vi tilbakemelding på det. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle