Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Solvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 03.09.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Solvegen
  • Beskrivelse: Gatelysene virker ikke.
    Solvegen
  • Svar: Hei Beklager sen tilbakemelding. Det er montert nytt veglys i Solvegen og dette skal være tilkoblet nå. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle