Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Langerudberget

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.04.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Langerudberget
  • Beskrivelse: Meldte fra om svært glatte veger i Langerudberget 15. mars Saken står som ikke behandlet og det er fortsatt ikke strødd! Det kan vel ikke være så vanskelig å få utført
    Langerudberget
  • Svar: Viser til vårt forrige svar!
Se 20 siste saker eller alle