Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Holtvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.04.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Holtvegen
  • Beskrivelse: Hei På grunn av dårlig brøyting i Holtvegen, ligger det nå et islag på ca 30 cm. Ved mildvær kjøres dette ned slik at det blir reale hjulspor og hull mot kummer. Når det på natten blir 10 - 15 minus fryser dette til, slik at det blir forferdelig dårlige kjøreforhold. Mye av trafikken blir på gangfelt da dette er mest kjørbart. Dette gjelder hele Holtvegen fra Tinghuset. Håper dere kan sende veghøvelen en tur når det er mildvær.
    Holtvegen
  • Svar: Hei! Vi beklager sein tilbakemelding, men før påske gjennomgikk vi alle innkomne saker, og prioriterte de som var verst. Dersom forholdene ikke er bedre, ønsker vi en tilbakemelding på det. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle